Oferta dla komisów samochodowych

2020-09-25

Przygotowaliśmy ofertę dla sprzedawców samochodów. Zupełnie za darmo nasi specjaliści założą dla Was profesjonalne konto w serwisie www.sinax.pl. Zamieścimy tam logo Waszej firmy, stworzymy jej wizytówkę. Dodatkowo dodamy 10 ogłoszeń wskazanych przez Was. 
Otrzymacie od nas w kolejnym kroku dane do logowania do działającego już konta na naszym serwisie. Będziecie mogli już bez przeszkód dodawać swoje ogłoszenia.
Oferta ważna do końca października 2020 r. lub do osiągnięcia limitu 30 firm.
Nie czekajcie, pamiętajcie, że to nie tylko stworzenie konta i dodanie ogłoszenia, to również wypromowanie Waszef firmy i ofert na naszych stronach i grupach na facebook'u.
Wszystko bierzemy na siebie, nie pobierzemy od Was żadnej opłaty. Rozdajemy czas naszych specjalistów za Wasz uśmiech i dobre wrażenie o naszej firmie :)

Jak wziąć udział w promocji?
1) Wyślij do nas e-mail na adres: biuro@smartpersonalserwis.eu z linkiem do Twojej strony z ogłoszeniami lub do strony firmowej (www).
2) Wskaż do 10 ogłoszeń (mogą być linki), które mamy zamieścić w serwisie.
3) Wskaż adres e-mail, na który ma być założone konto oraz dane kontaktowe, które mają być umieszczane w ogłoszeniach.
4) Potwierdź chęć założenia konta w wiadomości e-mail z linkiem aktywacyjnym, który zostanie do Was wysłany podczas rozpoczęcia przez nas procedury założenia konta.
5) Ciesz się nowym kontem na portalu ogłoszeniowym www.sinax.pl i sprzedawaj!

Zachęcamy do kontaktu.
Zespół Sinax.pl
Do góry