Promowanie

2020-10-15

 
Jak wielokrotnie wspominaliśmy portal ogłoszeniowy www.sinax.pl jest portalem darmowym. Ogłoszenia w każdej kategorii możecie dodać całkowicie za darmo - bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeżeli jednak chcecie, aby Wasze ogłoszenie trafiło do jeszcze większego grona zainteresowanych to możecie skorzystać z płatnego promowania oferty. Cennik dodatkowego promowania możecie zobaczyć TUTAJ.

Jeżeli już jesteście zdecydowani, że chcecie skorzystać z płatnej opcji wystawienia oferty i dopasowaliście promowanie do waszych potrzeb, przeprowadzimy Was krok po kroku przez sposób dokonywania płatności.

Jesteśmy na etapie wystawiania przedmiotu (zobacz JAK WYSTAWIĆ OGŁOSZENIE), uzupełniliśmy cały formularz dotyczący jego danych, na samym końcu wpisaliśmy dane kontaktowe, przechodzimy dalej do okna promowania. W tym miejscu wybiermy opcję promowania naszej oferty:i klikamy DODAJ OGŁOSZENIE. Jeżeli wcześniej zasililiśmy nasz portfel sinax określoną wpłatą to w tym miejscu możemy już skorzystać z tych środków klikając w przycisk POBIERZ ZE STANU KONTA. Jeżeli nasz portfel Sinax jest pusty klikamy w DODAJ OGŁOSZENIE a formularz przeniesie nas na kolejne okno:Jest to okno wyboru metody płatności. Po lewej stronie widzimy kwotę jaka jest do zapłaty, w ramce dostępne metody:
  • BLIK
  • Przelew tradycyjny
  • Płatność kartą
  • Google Pay
W tym miejscu wybieramy metodę płatności, my polecamy zapłatę poprzez BLIK - szybko i łatwo, ale mozecie skorzystać z każdej innej. My wybraliśmy płatność poprzez BLIK, więc pokażemy Wam jakie to szybkie i proste.

Wystarczy w kolejnym formularzy wpisać kod BLIK jaki mozecie pobrać we własnej aplikacji bankowości elektronicznej. Wprowadzamy kod w poniższy formularz:i klikamy zielony przycisk. Po wybraniu tej metody będziecie poproszeni o zatwierdzenie przelewu w swojej aplikacji bankowości elektronicznej.

Po zatwierdzeniu otrzymacie komunikat o zaakceptowaniu i zrealizowaniu płatności:


Wybierając przycisk WRÓĆ DO SKLEPU  zostaniemy przeniesieni na stronę www.sinax.pl, gdzie otrzymamy informację o poprawnym wystawieniu przedmiotu na sprzedaż:Gratulujemy, ogłoszenie zostało dodane :) 
Do góry